salon fryzjerski poznań

Co to jest nanoplastia włosów i jak wpływa na zdrowie

Salony fryzjerskie oferują nam wiele różnych zabiegów mających na celu regenerację i odbudowę włosów. Jednym z takich zabiegów jest nanoplastia włosów. Zabieg ten polega na organicznym prostowaniu włosów, w efekcie czego uzyskujemy włosy gładkie, proste i maksymalnie wygładzone. Dodatkowo odzyskują one swój naturalny blask, witalność i zdrowy wygląd. Tego rodzaju prostowanie włosów powoduje, że włosy sa idealnie proste, lejącce i pięknie się układają. Zabieg ten może być wykonywany na każdym rodzaju włosów bez względu na gęstość, grubość oraz rodzaj włosa. Jednak musimy wziąć pod uwagę, że efekt końcowy oraz trwałość zabiegu będzie uzależniona od tego jak bardzo skręcone są nasze naturalne włosy, oraz od tego czy sa one podatne na puszenie.

Zabieg ten jest jednym z wielu innowacyjnych zabiegów które maja w swojej ofercie salony fryzjerskie, podobnie jak keratynowe prostowanie włosów, czy nanoplastia włosów. Zabieg ten kierowany jest przede wszystkim dla osób posiadających kręcone włosy nawet fryzury typu afro i marzą o tym, aby ich włosy uzyskały gładkość, zdrowy lśniący wygląd, a przy tym były jedwabiście proste.

Na czym polega zabieg nanoplastii

Zabieg nanoplasti powinien być przeprowadzony profesjonalny salon fryzjerski, Poznań jest miastem w którym z pewnością znajdziemy wiele takich miejsc i śmiało będziemy mogli oddać swoje włosy w ręce najlepszych specjalistów. To jak długo będzie trwał przeprowadzany zabieg zależy od rodzaju naszych włosów  ich gęstości, długości i stopnia kręcenia się. Sam zabieg jest jednak czasochłonny, dlatego decydując się na nanoplastię, powinniśmy zarezerwować sobie więcej czasu. Średnio zabieg może trwać od 3 do 5 godzin.

Sam zabieg składa się z kilku etapów. W pierwszym kroku na świeżo umyte włosy specjalistycznym szamponem  fryzjer aplikuje specjalny preparat, a następnie nakłada na nie czepek na około 1-1.5 godziny. Drugi krok to suszenie włosów, a następnie prostowanie ich pasmo po paśmie. Na samym końcu włosy należy umyć bardzo delikatnym szamponem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *