odżywcze serum do rzęs

Chcesz wyglądać młodziej? Poznaj te wskazówki makijażowe!

Kto powiedział, że klasyczny i elegancki makijaż oczu dla starszych kobiet nie jest możliwy?! Oczywiście, że jest! Wszystko, co naprawdę musisz zrobić, aby odnieść sukces w makijażu w starszym wieku, to wiedzieć, co robić, a czego unikać. Równocześnie pamiętając jak ważne jest rutynowe odżywianie rzęs, brwi i całej twarzy.

Poniższe wskazówki nie tylko sprawią, że będziesz wyglądać lepiej, ale także pomogą Ci wyglądać młodziej, nawet jeśli zdecydujesz się nałożyć jedynie Revitalash Defining Liner i do tego jedynie niewielką ilość makijażu.

  • Nie – dla mocnego makijażu oczu!

Z wiekiem makijaż powinien stawać się coraz bardziej minimalistyczny. Im mniej makijażu będziesz mieć na twarzy, tym na młodszą będziesz wyglądać. Na przykład, jeśli nadużyjesz eyelinera i zdecydujesz się na użycie super pigmentowanych cieni do powiek, dodasz swojej twarzy dodatkowe lata. Nie tego chcemy!

Co więcej, mocny makijaż starszych kobiet może uwydatnić drobne niedoskonałości, takie jak kurze łapki, a jeśli masz zapadnięte oczy, nadużywanie makijażu może to też uwydatnić. Pamiętaj, że w makijażu oczu dla starszych kobiet mniej znaczy więcej! Postaw na odżywka dla brwi i bądź subtelna w swoim wyglądzie. Zwykle wszystko, czego potrzebujesz, aby dobrze wyglądać, to odrobina różu, szminka i dużo tuszu do rzęs Revitalash 5ml.

Zapraszamy do odwiedzenia Revitalash.pl

  • Cień do powiek – delikatny i wyważony

Jeśli zawsze podobały Ci się cienie do powiek i możliwość uzyskania wielu różnych efektów, rozważ wykorzystanie tego jako nowej okazji do nauki. Dowiedz się, jak ograniczyć cienie do powiek do minimum i mimo to uzyskać niesamowity wygląd na każdą okazję. Staraj się nie używać więcej niż dwóch kolorów cieni do powiek i nie nakładaj ich już na kość brwiową.

  • Wykorzystaj swoje najlepsze cechy

Bardzo ważne jest, aby starsze kobiety zaakceptowały i rozpoznały fakt, że nasze twarze zmieniają się z biegiem czasu. Dobrym pomysłem jest zauważenie i określenie, w jaki sposób zmieniły się nasze cechy i jakie są te najlepsze, aby to właśnie je wydobyć na pierwszy plan.

Przeczytaj również: https://mastering.com.pl/odzywka-i-przedluzanie-rzes-pamietaj-o-tych-zasadach-bezpieczenstwa/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *